Olympia is nog één van de weinige zuivelfabrieken die ons land rijk is. Tussen de steeds groter wordende zuivelgroepen, heeft Olympia een bijzondere plaats op de zuivelmarkt weten te veroveren. In ons 70 jarige bestaan zijn wij geëvolueerd van “eenvoudige” zuivelfabriek naar een moderne zuivelverwerkende organisatie. Wij vervaardigen kwalitatieve, unieke en lekkere producten, die we ook uitleveren aan internationale klanten. Dit betekent echter niet dat we de voeling met onze geschiedenis uit het oog verliezen: tot op de dag van vandaag zijn we lokaal verankerd. Olympia stelt 188 mensen te werk (waarvan er velen in het Pajottenland wonen) en de weidemelk wordt dagelijks vers opgehaald bij ons melkboeren.
Als laborant ben je verantwoordelijk voor gevarieerde labo-analyses en controles op grondstoffen, ingrediënten, tussenproducten, utilities (water, lucht, reinigingsmiddelen) en afgewerkte zuivelproducten. Op die manier werk je mee aan de optimale voedselveiligheid en lever je een belangrijke bijdrage aan onze kwalitatief hoogstaande producten.
Je rapporteert aan de verantwoordelijke van het labo.
Waaruit bestaat jouw takenpakket?
Je beschikt bij voorkeur over een relevant bachelor diploma, gegarandeerd een passie voor voeding en (minimaal 1 jaar) ervaring in de voedingsindustrie.
Basis zuiveltechnologie is een pluspunt #passie
Je bent handig en beschikt over een goed analyse- en beoordelingsvermogen;
Je werkt gestructureerd, proactief en nauwkeurig.
Orde, hygiëne en (voedsel)veiligheid staan bovenaan je priorlijstje!
Je bent flexibel en in goede fysieke conditie;
Je kan een goed evenwicht vinden tussen samenwerking en een nodige assertiviteit;
Je kan werken in een wisselend ploegensysteem: dit is vroege: 6u-14u; dag: 9u-17u; late: 13u-21u.
Klaar voor deze nieuwe uitdaging?
Wij horen het graag!